Зубчук Роман Валентинович «Маріман»

Зубчук Роман Валентинович
Дата та місце народження: 13 листопада 1993 р., смт Демидівка, Рівненська область
Дата та місце смерті: 5 січня 2015 (21 рік) м. Бахмут, Донецька область
Місце поховання: смт Демидівка, Рівненська область
Посада: Снайпер
Обставини смерті: Загинув 5 січня 2015 р. близько 19:00 під час здійснення ротації в зоні АТО в ДТП на трасі Київ — Довжанський поблизу міста Артемівськ (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Зубчук Роман Валентинович народився 13 листопада 1993 року на Волині, а саме в селищі Демидівка Рівненської області. Закінчив Демидівське вище професійне училище № 25, був старшим громадським тренером загальної фізпідготовки, чемпіоном обласних змагань з легкої атлетики.

Служив матросом у Військово-морських силах України в Севастополі у званні сержанта. З перших днів Революції Гідності був активним її учасником, записавшись до медичної служби Майдану.

Загинув 5 січня поблизу села Міньківка Артемівського району по дорозі до Донецької області під час ДТП. Близько 19:00 під час здійснення ротації в зоні АТО в ДТП на трасі Київ — Довжанський сталось зіткнення військового автобусу з вантажівкою, внаслідок якого загинуло 12 військовослужбовців батальйону оперативного призначення імені генерала Сергія Кульчицького та 21 отримали травми різного ступеню важкості. Від отриманих травм ще один військовослужбовець помер в лікарні. Причиною аварії стали складні погодні умови (ожеледь і обмежена видимість).

Родина Романа (позивний Маріман) не дочекалася його, а 8 січня 2015 року вся округа зібралася і Україна поховала ще одного свого героя.

Роман загинув 5 січня в страшному і безглуздому ДТП біля Артемівська ...... Сьогодні його поховали в рідному селищі. Він був щирим, чесним і сміливим хлопцем! Я пишаюся що знала його! От тільки шкода, що Україна втрачає найкращих хлопців .... Дай Боже, що б їх смерті не були даремними!

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 18.