Зранко Дмитро Олексійович

Зранко Дмитро Олексійович
Дата та місце народження: 25 січня 1984 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (30 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Сапер
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на перехресті доріг з с. Побєда до с. Новокатеринівка поруч зі ставком. Загинув разом з значною частиною бійців 93-ї механізованої бригади, які доки що не опізнані (не ідентифіковані). Був ексгумований пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 11-го вересня 2014 р. Впізнаний за експертизою ДНК.

Народився 1984 року в місті Кривий Ріг. Закінчив криворізьку ЗОШ№ 103. Одружився, займався улюбленою справою, збудував кар'єру. Ммріяв бути архітектором-проєктувальником, навчався на будівельному факультеті КНУ, став інженером, працював у Дніпроцивільпроєкті. Створював проєкти пам'ятників.

Мобілізований в першій хвилі. Старший солдат; служив у 25-ій бригаді ДШВ, згодом його перевели в 93-ю бригаду, служив у Луганській та Донецькій областях.

Зник безвісти під Іловайськом під час прориву з оточення, на перехресті доріг з села Побєда до Новокатеринівки (Старобешівський район) поруч зі ставком.

За даними Книги пам'яті, ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих, похованих на Краснопільському кладовищі під Дніпропетровськом. Похований в місті Дніпро, Краснопільське кладовище, ділянка № 79.

Без Дмитра лишилась мама Олена Дмитрівна і донька 2003 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 34.