Зінченко Олександр Васильович «Зуфар»

Зінченко Олександр Васильович
Дата та місце народження: 18 листопада 1977 р., м. Фастів, Київська область
Дата та місце смерті: 17 вересня 2015 (37 років) с. Старогнатівка, Донецька область
Місце поховання: м. Фастів, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 17 вересня 2015 р. під час розмінування лісосмуги на околиці села Старогнатівка (Волноваський район Донецька область), в результаті підриву на міні. Разом з Олександром загинув старший лейтенант О. Вапняр Сімейний стан: Залишилася вагітна дружина та донька Софія, 8 років, від першого шлюбу.

Народився 1972 року в місті Фастів Київської області. Рано лишився без батьків (батько загинув від наслідків Чорнобильської катастрофи). Закінчив фастівську ЗОШ № 12, протягом 1990—1992 років проходив службу в лавах Збройних сил України, Національна гвардія — у місті Донецьк. Демобілізувавшись, пішов працювати охоронцем в місті Києві, був начальником зміни.

Від самого початку Революції Гідності перебував на Майдані. 2014 року пішов в добровольчий батальйон. В січні 2015 року офіційно призваний, солдат, сапер-розвідник 72-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 17 вересня 2015-го під час розмінування лісосмуги на околиці села Старогнатівка Донецької області внаслідок підриву на міні. Тоді ж загинув старший лейтенант Олександр Вапняр.

Похований на Алеї слави Інтернаціонального кладовища міста Фастів.

Без Олександра лишилася вагітна на той час дружина Ірина та донька Софія 2008 р.н. — від першого шлюбу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 4, місце 43.