Зінченко Богдан Олександрович

Зінченко Богдан Олександрович
Дата та місце народження: 7 жовтня 1977 р., смт Білолуцьк, Новопсковський район, Луганська область
Дата смерті: 14 червня 2015 (37 років)
Місце поховання: с. Чмирівка, Старобільський район, Луганська область
Звання: Солдат
Посада: Командир обслуги
Обставини смерті: Помер 14 червня 2015 р. близько 14.00 в лікарні м. Волноваха від двобічної пневмонії (інфекційно-токсичний набряк легенів).

Народився Богдан 7 жовтня 1977 року в смт. Білолуцьк Новопсковського району Луганської області. Згодом з мамою, Тамарою Петрівною, переїхали до м. Старобільськ. Він був єдиним сином, якого мама виховувала сама. Закінчив середню школу № 1 міста Старобільська (нині — Старобільська гімназія.)У ній він учився з 1 по 9 клас і здобув базову загальну середню освіту.

Після закінчення 9 класів Зінченко Богдан продовжив навчання в професійно-технічному училищі № 118 м. Старобільська. В ПТУ здобув спеціальності електрика та водія. По закінченню училища пішов працювати до проектного бюро. 18 грудня 1995 року був призваний до лав української армії на строкову службу, яку проходив у місті Нікополь, був водієм.

Після демобілізації повернувся додому в Старобільськ; працював, ремонтував будинок. У 2000 році одружився; придбав власний будинок у селі Шульгинка Старобільського району. Працював на птахофабриці — в Новоайдарському районі.

В часі війни мобілізований у січні 2015 року — солдат 72-ї окремої механізованої бригади, навідник, брав участь у бойових діях.

14 червня 2015 року пополудні помер у лікарні міста Волновахи Донецької області від двобічної пневмонії та інфекційно-токсичного набряку легенів.

Похований в селі Чмирівка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 12.