Жеребило Вадим Володимирович «Діджей»

Жеребило Вадим Володимирович
Дата та місце народження: 7 жовтня 1993 р., м. Мена, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 31 січня 2015 (21 рік) м. Щастя, Луганська область
Місце поховання: м. Мена, Чернігівська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-зенітник
Обставини смерті: Загинув 31 січня 2015 р. під час обстрілу з РСЗВ Град ТЕС у місті Щастя, Луганської області разом з солдатом Р. Бобуровим.

[ред. | ред. код]

Народився 07 жовтня 1993 року у місті Мена Чернігівської області.

Спочатку навчався в школі-гімназії, останні три класи відвідував Менську ЗОШ I-III ступенів ім. Т. Г. Шевченка, котру закінчив у 2009 році. Того ж року вступив до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, після закінчення якого навчався у Київському національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». Через події на Майдані перервав навчання, був активним учасником Революції гідності.

Учасник Антитерористичної операції на Донбасі — з початком військових дій на сході України пішов добровольцем у лави батальйону «Айдар». Під час одного з боїв отримав поранення, але від госпіталізації відмовився. Загинув 31 січня 2015 року внаслідок розриву снаряду під час виконання бойового завдання по охороні ТЕЦ міста Щастя Новойдарського району Луганської області. Похований у місті Мена Чернігівської області на центральному кладовищі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 6.