Жембровський Денис Вікторович

Жембровський Денис Вікторович
Дата та місце народження: 5 листопада 1981 р., м. Вінниця
Дата та місце смерті: 10 лютого 2015 (33 роки) м. Краматорськ, Донецька область
Місце поховання: м. Вінниця
Посада: Старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів
Обставини смерті: Загинув 10 лютого 2015 р. під час обстрілу російськими бойовиками з боку Горлівки з РСЗВ Смерч м. Краматорська (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Закінчив вінницьку ЗОШ № 21, з кінця 1990-х років працював в органах внутрішніх справ. Випускник 2002 року Одеського юридичного інституту.

Працював дільничним інспектором у Вінниці, згодом очолив міліцію громадської безпеки Тиврівського районного відділу, по тому — на різних посадах міліції громадської безпеки.

Майор міліції, старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних інспекторів УМВС України у Вінницькій області.

В зоні бойових дій перебував у складі зведеного загону вінницької міліції з травня 2014 року. Ніс службу на блокпостах поблизу захопленого терористами Слов'янська.

У друге своє відрядження до зони бойових дій поїхав в січні 2015-го — попросився замість колеги, котрий має двох маленьких дітей, наполіг, що на фронт має їхати він — сам ще не встиг стати батьком.

10 лютого 2015-го близько 12:30 російські збройні формування з боку Горлівки з РСЗВ «Смерч» обстріляли місто Краматорськ (Донецька область) 300-міліметровими снарядами, які влучили в район аеродрому та у житловий сектор. Денис загинув внаслідок прямого влучання снаряду на територію дислокації зведеного загону вінницької міліції. Тоді ж загинули Євген Бушнін, Володимир Глубоков, Володимир Довганюк, Сергій Хаустович, Віктор Дев'яткін, Михайло Ілляшук, Ігор Шевченко, Сергій Шмерецький. Ще двоє вінницьких міліціонерів отримали поранення.

13 лютого 2015 року похований у Вінниці на Алеї Слави Центрального кладовища міста Вінниці.

Без Дениса лишились батьки, брат, дружина.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 3, місце 26.