Зелінський Василь Аркадійович

Зелінський Василь Аркадійович
Дата та місце народження: 26 січня 1983 р., с. Романів, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (31 рік) с. Чумаки, Донецька область
Місце поховання: с. Липини, Луцький район, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором. 14-го вересня 2014 р. тіло було знайдено пошуковою групою Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) у полі в урочищі Червона Поляна неподалік від с. Чумаки й привезене у Запоріжжя. Загинув разом з військовослужбовцями 40-го батальйону: Нечепуренко К.В., Долговим І.О., Джаданом І.М., Конопацьким С.В., 51-ї механізованої бригади: Малиш В.В., а також ще з одним досі невстановленим бійцем. Упізнаний за тестами ДНК.

Розвідник 51-ї окремої механізованої бригади.

Загинув у бою поблизу Іловайська під час виходу з оточення. Останній дзвінок від Василя був 28 серпня, з того часу його розшукували рідні. Загинув у полі в урочищі Червона Поляна разом з військовослужбовцями 40-го батальйону Костянтином Нечепуренком, Ігорем Долговим, Іваном Джаданом, Сергієм Конопацьким, 51-ї механізованої бригади Віталієм Малишем, та ще з одним невстановленим на грудень 2016-го бійцем.

Упізнаний за експертизою ДНК серед невідомих героїв АТО, похованих під Запоріжжям. 30 січня 2015 року воїна перепоховали на кладовищі в Липинах Луцького району.

Залишилися дружина, двоє дітей — донька 2005 та син 2009 р.н., мама.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 3, місце 35.