Зейлик Володимир Миколайович «Зевс»

Зейлик Володимир Миколайович
Дата та місце народження: 14 липня 1996 р., м. Пустомити, Львівська область
Дата та місце смерті: 8 серпня 2017 (21 рік) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: м. Пустомити, Львівська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 8 серпня 2017 р. близько 04.25 внаслідок нещасного випадку під час обстрілу РОП в районі м. Мар'їнка, Донецька область. Разом з Володимиром загинув сержант О. Роговий.

Народився 14 липня 1996 року в місті Пустомити Львівської області, мешкав із родиною у мікрорайоні Лісневичі. 2013 році закінчив Пустомитівську загальноосвітню школу № 1.

Під час російської збройної агресії проти України 31 жовтня 2014 року Пустомитівсько-Городоцьким об'єднаним районним військкоматом був призваний на військову службу за контрактом, яку проходив у 540-му зенітному ракетному Львівському полку ім. гетьмана І. Виговського, в/ч А4623, м. Кам'янка-Бузька, Львівська область.

2016 року перевівся до 46-ого окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна», який виконував завдання на території проведення антитерористичної операції. Проходив службу на посаді водія. Воював у Новолуганському на Світлодарській дузі, в районі Мар'їнки та окупованого Докучаєвська. Побратими його називали Вова зі Львова.

8 серпня 2017 року близько 4:25 на бойовій позиції батальйону в районі міста Мар'їнка, під час обстрілу ротного опорного пункту та веденні вогню у відповідь, відбувся розрив міни в каналі ствола міномету 2С12 «Сані» калібру 120 мм, внаслідок чого загинули солдат Володимир Зейлик і сержант Олександр Роговий, ще 5 бійців дістали поранення. За попередньою версією слідства, вибух стався внаслідок подвійного заряджання каналу ствола міномету різними військовослужбовцями.

Похований 11 серпня на цвинтарі мікрорайону Лісневичі у Пустомитах.

Залишилися батьки та молодший брат Максим.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 4, місце 4.