Зебін Едуард Миколайович «Фізик»

Зебін Едуард Миколайович
Дата та місце народження: 26 серпня 1976 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 30 листопада 2016 (40 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Новоселівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Обставини смерті: Помер 30 листопада 2016 р. у лікарні міста Авдіївка (Донецька область) від поранення в голову отриманого під час мінометного обстрілу українських позицій біля м. Авдіївка (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 26 серпня 1976 року, в Дніпрі. До війни — мешканець м. Полтави.

Здобув добру освіту на Кіпрі, родина «Фізика» мешкає у Стокгольмі. Міг жити — лиха не знавши. Але він мав серце справжнього українця, і з початком Майдану «Фізик» брав безпосередню участь у Полтавському Євромайдані та Революції гідності.

У червні 2015 року, Едуард Миколайович прийшов до 17-ї РС ДУК ПС, а згодом став бійцем 1-ї окремої штурмової роти (група «Да Вінчі») ДУК ПС. Був філософом, хоч і мав інший позивний. Усе, сказане ним, мало свій глибокий сенс, і, що найголовніше — його душа вболівала за Україну, за її долю, за її світле майбутнє.

Мріяв відзняти свій фільм про козаків, Майдан та війну. Не шкодував себе та своїх сил, завжди готовий був прийти на допомогу. Справжній естет думки, «Фізик» зачаровував глибиною своїх поглядів та сприйняттям реальності.

Загинув 30 листопада вранці, поблизу Авдіївки, в результаті мінометного обстрілу наших позицій. Приблизно о 05:30, група «Фізика» потрапила під вогонь. Він зазнав уламкового поранення голови. За годину в Авдіївській лікарні його серце зупинилося.

Похований 1 грудня в с. Новоселівка Дніпропетровської області. У нього залишилися дружина, син та донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 10, місце 10.