Засєкін Вадим Олександрович

Засєкін Вадим Олександрович
Дата та місце народження: 3 жовтня 1990 р., с. Копилля, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (23 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Копилля, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Засєкіна В.О. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Закінчив Копильську 9-річну школу, навчався у Володимир–Волинському агротехнічному коледжі, змушено покинув — захворів батько, ампутували кінцівку, Вадим перебрав господарку. Займався польовими роботами, збирав ягоди й гриби, продавав; на село по справах вивозив батька возом.

У часі війни — стрілець 51-ї окремої механізованої бригади, розвідник — добре орієнтувався на місцевості, псевдо «Джекі Чан». Стояв на блокпостах біля Сєвєродонецька, Красноармійська, Донецька.

Разом з іншими бійцями 51-ї бригади Вадим намагався на БМП прорватися з оточення під Іловайськом біля села Новокатеринівка — потрапив снаряд. Востаннє рідні змогли з ним зв'язатися 28 серпня. Вважався зниклим безвісти.

Ідентифікований за експертизою ДНК родиною та побратимами. 6 січня 2015 року воїна перепоховали у рідному селі.

Без сина лишилися батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 3, місце 34.