Закусило Валерій Васильович «Морячок»

Закусило Валерій Васильович
Дата та місце народження: 27 жовтня 1987 р., м. Сігулда (Латвія)
Дата та місце смерті: 18 січня 2020 (32 роки) с. Оріхове, Луганська область
Місце поховання: м. Біла Церква, Київська область
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 18 січня 2020 р. на позиції ЗСУ під с. Оріхове (Попаснянський район на Луганщині) від кульового поранення в голову, завданого ворожим снайпером.

[ред. | ред. код]

Народився 1987 року у місті Сігулда (Латвія). До 1991 року мешкав у латвійському місті Вангажі. Після розлучення батьків разом із батьком повернувся на його батьківщину — у село Гуничі (Овруцький район, Житомирська область), де ходив до школи. Закінчив Житомирський агротехнічний коледж. Мешкав у місті Біла Церква (Київська область).

Під час війни спочатку проходив службу у 36-й окремій бригаді морської піхоти, а потім підписав контракт в 72-й бригаді. Старший солдат, номер обслуги кулеметного взводу роти вогневої підтримки.

18 січня 2020-го загинув від кульового поранення у голову внаслідок ворожого обстрілу в Попаснянському районі — біля села Оріхове увечері, тривав понад півтори години, з гранатометів та стрілецької зброї із боку окупованого села Березівське.

22 січня 2020 року похований у Білій Церкві, на Алеї Слави кладовища «Сухий Яр», в місті оголосили День жалоби

Без Валерія лишилися батько Василь Степанович, мати (в Латвії), дві сестри (в Ірландії), дружина Гонтаренко (Закусило) Надія Володимирівна, дві сестри, дружина Надія та дві доньки — Анджеліна та Адель.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 6, місце 17.