Закусило Олександр Володимирович

Закусило Олександр Володимирович
Дата та місце народження: 11 серпня 1984 р., м. Овруч, Житомирська область
Дата та місце смерті: 8 серпня 2014 (29 років) с. Маринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Овруч, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Старший вогнетеметник
Обставини смерті: Загинув 8 серпня 2014 р. на дорозі біля села Маринівка у машині УРАЛ разом з Козаренко Романом Вікторовичем. Тіло загиблого знайдено пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) на місці загибелі 4-го вересня 2014 року. Впізнаний за експертизою ДНК. Перепохований 5 грудня 2015 р.

Народився 1984 року а місті Овруч (Житомирська область). Закінчив 2001-го Овруцьку ЗОШ № 4. 2003 року призваний для проходження строкової служб. Відслуживши строкову службу, залишився командиром відділення. У 2005 році звільнений в запас з лав ЗСУ.

У часі війни з березня 2014-го — старший вогнеметник вогнеметного взводу, 30-а окрема механізована бригада.

Загинув під час російсько-української війни у боях біля кордону з Росією, на дорозі поблизу села Маринівка Шахтарського району Донецької області. У післяобідню пору військова колона, вантажівка «Урал» і БРДМ, вирушили з села Степанівка до Маринівки для облаштування блокпосту, і вже під Маринівкою потрапили під обстріл російських збройних формувань. Олександр залишився в «Уралі» на місці бою, в тому ж авто був Роман Козаренко. Тоді ж загинули Олександр Коростинський й Юрій Макарчук.

Перебував у списках зниклих безвісти. Через місяць тіло було вивезене волонтерами пошукової місії «Чорний тюльпан». Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих під Дніпропетровськом невідомих героїв АТО. 4 грудня 2015 року перепохований в Овручі.

Залишилися батьки та молодший брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 15.