Закусіло Олександр Іванович

Закусіло Олександр Іванович
Дата та місце народження: 4 листопада 1974 р., с. Білилівка, Житомирська область
Дата та місце смерті: 28 червня 2014 (39 років) с. Селезнівка, Слов'янський район, Донецька область
Місце поховання: с. Білилівка, Житомирська область
Звання: Сержант
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 28 червня 2014 р. під час обстрілу бойовиками блокпосту № 8 під Слов'янськом в районі с. Селезнівка, Слов'янський район, Донецька область. Разом з Олександром загинули солдат П. Боднар та молодший сержант Л. Ординський.

Народився 1974 року в селі Білилівка на Житомирщині, у багатодітній родині. Закінчив місцеву сільську школу. Захоплювався спортом — боксом і футболом, брав участь у змаганнях на любительському рівні. Жив і працював у селі, одружився. Тримав господарство, працював у місцевому сільськогосподарському кооперативі. Останні роки працював у Києві.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України мобілізований 26 березня 2014-го, — коли надійшла повістка, одразу ж повернувся з Києва і пішов до військкомату.

Сержант, номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, в/ч А0281, м. Житомир.

З 7 квітня виконував завдання на території проведення антитерористичної операції. Двічі був поранений та після лікування повертався на передову.

28 червня 2014-го о 14:15 загинув від осколкових поранень під час мінометного обстрілу блокпосту на північно-східній околиці Слов'янська в районі придорожнього комплексу на БЗС (бензозаправній станції), — поблизу села Карпівка. Тоді ж загинули молодший сержант Леонід Ординський і солдат Петро Боднар, ще четверо зазнали поранень.

Похований у рідному селі Білилівка на початку липня.

Залишились мати Віра Миколаївна і чотири брати, дружина Тетяна Адамович і 14-річна донька Аня, та ще одна донька від цивільного шлюбу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 26.