Законов Василь Ігорович

Законов Василь Ігорович
Дата та місце народження: 9 травня 1992 р., м. Свердловськ, Луганська область
Дата та місце смерті: 7 лютого 2015 (22 роки) м. Дебальцеве, Донецька область
Місце поховання: смт Великі Коровинці, Чуднівський район, Житомирська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 7 лютого 2015 р. під час обстрілу з БМ-21 базового табору в районі м. Дебальцеве Донецької області.

Василь народився 9 травня 1992 року в місті Свердловськ Луганської області. В 1997 році сім'я Законових переїхала у Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області. В 2008 році Василь закінчив Велико Коровинецьку ЗОШ. Після школи навчався в Бердичівському коледжі промисловості.

В травні 2013 року був призваний Чуднівсько-Любарським ОРВК на строкову військову службу. Після строкової служби підписав контракт на службу в 101 бригаді Генерального Штабу України. З 1 грудня 2014 року Василь Законов брав участь в АТО.

7 лютого 2015 року під час ведення бойових дій поблизу Дебальцево загинув. Базовий табір в районі міста Дебальцеве, у якому перебував Василь було обстріляно терористами з БМ-21, а його смертельно поранено.

Удома, в селищі Великі Коровинці в загиблого залишилися батько, мати та сестри.

12 лютого у селищі Великі Коровинці (у Будинку культури) відбулося прощання із юним (22 роки) солдатом. В останню дорогу героя-земляка прийшли провести рідні, друзі, бойові товариші (побратими), односельчани та інші небайдужі громадяни. Василя поховали на місцевому кладовищі.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 8, місце 9.