Захаревич Сергій Юрійович

Захаревич Сергій Юрійович
Дата та місце народження: 30 серпня 1996 р., с. Недра, Київська область
Дата та місце смерті: 20 січня 2017 (20 років) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: с. Недра, Київська область
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 20 січня 2017 р. під час обстрілу в районі міста Авдіївка (Донецька область). Куля снайпера 7,62-мм калібру влучила під бронежилет, і завдала смертельного поранення у серце, пройшовши навиліт.

[ред. | ред. код]

Був третім найменшим сином у родині. 2012 року закінчив 9 класів Недрянського навчально-виховного комплексу, у 2014 — загальноосвітню школу села Садове Баришівського району. Брав участь в художній самодіяльності, грав у шкільному театрі. Брав активну участь у житті села. Займався спортом, був капітаном футбольної команди, відвідував тренажерний зал. Після закінчення школи навчався у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди на вчителя фізкультури.

6 листопада 2015 року був призваний Баришівським районним військовим комісаріатом на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. З листопада 2015 по 19 січня 2016 — курсант навчального центру Сухопутних військ «Десна». З 19 січня проходив строкову службу в Білоцерківській 72-ій механізованій бригаді. У травні 2016 вступив на військову службу за контрактом, брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Загинув від кулі снайпера під час обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями позицій українських військових у промзоні міста Авдіївка. Куля калібру 7,62 мм влучила під бронежилет, і завдала смертельного поранення у серце, пройшовши навиліт.

22 січня похований на кладовищі рідного села Недра.

По смерті залишилися мати та двоє старших братів.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 19.