Юзвінський Вадим Володимирович

Юзвінський Вадим Володимирович
Дата та місце народження: 31 березня 1974 р., смт Городниця, Новоград-Волинський район, Житомирська область
Дата та місце смерті: 21 серпня 2014 (40 років) с. Круглик, Луганська область
Місце поховання: смт Городниця, Новоград-Волинський район, Житомирська область
Звання: Старшина
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 21 серпня 2014 р. в ході ударно-пошукових дій БТГр бригади в районі с. Круглика Луганської області.

[ред. | ред. код]

Народився 1974 року в смт Городниця (Новоград-Волинський район, Житомирська область). Виростав із старшою сестрою Лесею; закінчив Городоцьку ЗОШ. Проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ; звільнився в званні старшини. 2003-го помер його батько. Працював на фарфоровому заводі, потім їздив на заробітки до Києва. Коли мамі у 2013-му стало зле (вона перенесла інфаркт), Вадим вирішив повернутися додому та допомагати всім можливим. Працював на пилорамі.

У часі війни мобілізований навесні 2014-го, механік-водій, 30-а окрема механізована бригада. Відправили в Херсонську область, потім блокпост біля Криму, Маріуполя; Донецьк, Амвросіївка. З літа брав участь у боях на сході України.

Загинув в районі міста Амвросіївка (Донецька область). 8 серпня зазнав вогнепальне уламкове поранення лівої легені, унаслідок якого помер 21 серпня. В «Книзі пам'яті» місцем смерті зазначено село Круглик Лутугинського району Луганської області — під час проведення ударно-пошукових дій.

Похований 24 серпня 2014 року в рідному смт Городниця.

Без Вадима лишились мама Ольга Юзвінська, сестра, троє дітей (був тричі одружений; з них донька Валерія)

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 5, місце 2.