Юсипів Іван Романович

Юсипів Іван Романович
Дата та місце народження: 31 травня 1993 р., с. Сирітське Перше, Одеська область
Дата та місце смерті: 10 березня 2015 (21 рік) с. Славне, Донецька область
Місце поховання: с. Сирітське Перше, Одеська область
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 10 березня 2015 р. в районі ВОП 2804 поблизу с. Славне підірвавшись на фугасі.

Виростав зі старшими братами Романом та Русланом. Здобув середню освіту в Новоєлизаветівській загальноосвітній школі, був учасником шкільної команди КВК «Веселі бджілки», ведучим шкільних свят, захищав честь школи на різних спортивних змаганнях. Продовжив навчання в Одеському професійному училищі за спеціальностями водія та електрослюсаря. Пройшов строкову службу в лавах ЗСУ. Після армії працював в Одесі.

Призваний за мобілізацією 1 серпня 2014-го. Командир бойової машини — механік-водій МТ-ЛБ 28-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0666, смт Чорноморське.

Служив разом із братом в одній військовій частині. Два місяці проходили перепідготовку на Широколанівському полігоні, а з жовтня брали участь в антитерористичній операції на сході України. В грудні 2014-го побував вдома у короткотерміновій відпустці та одружився з коханою дівчиною.

10 березня 2015-го вояки зі взводного опорного пункту (ВОП) 2804 в селі Славне Мар'їнського району на БТРі та МТ-ЛБ вирушили на допомогу своїм побратимам, котрі встановлювали мінні загородження для оборони блокпосту й натрапили на «Урал» з російськими терористами. Під час бойового виїзду близько 16:30 МТ-ЛБ наїхала на протитанкову міну, внаслідок вибуху Іван загинув на місці, його брат Руслан зазнав осколкового поранення та перелому ноги.

Без Івана лишились батьки Валентина Петрівна та Роман Семенович, брати Руслан та Роман, дружина Інна.

Похований в селі Сирітське Перше.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 7, місце 32.