Юрковець Ігор Володимирович

Юрковець Ігор Володимирович
Дата та місце народження: 13 червня 1993 р., с. Малі Сорочинці, Полтавська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (21 рік) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Начальник радіостанції
Обставини смерті: Ігор був разом з полковником Борисом Борисовичем Кифоренко. Вiн їхав на БТРі зв'язку пiд номером 004 перед уазиком полковника Кифоренка. Загинули вони разом 29 серпня 2014 р. під час виходу з оточення поблизу м. Іловайськ (с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область). БТР підбили. Ігор та солдат Солодовнік Евген Олегович (механік-водій) не змогли евакуюватись з БТР та згоріли у ньому. Коли 30-го серпня 2014 р. у цьому місці працювала група Червоного Хреста, вона змогла забрати лише тіло майора Губи Яківа Миколайовича, що встиг частково вистрибнути з підбитого БТР. Його тіло було на землі. БТР був розпеченим від вогню, а відтак підступитись до нього та відкрити не було ніякої змоги. Лише 12 вересня 2014 р. пошуковці Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) витягнули з БТР-у рештки загиблих хлопців та привезли їх до моргу 4-ї міської лікарні м. Дніпропетровська. Упізнаний за тестами ДНК. Але батьки відмовляються визнавати результати експертизи.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селі Малі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

В часі війни — начальник радіостанції, 121-ша окрема бригада зв'язку.

29 серпня 2014-го їхав на БТРі зв'язку № 004 перед «УАЗ»-ом полковника Кифоренка. Загинув під час виходу з оточення під Іловайськом біля Новокатеринівки: БТР підбили зі «Шмеля» російські десантники з відстані 30 метрів, Євген Солодовник та Ігор Юрковець не змогли евакуюватись, згоріли у ньому.

30-го серпня у місці обстрілу працювала група Червоного Хреста, змогли забрати тіло майора Якова Губи — встиг недалеко відстрибнути із підбитого БТР, тіло було на землі. Співробітники Червоного Хреста не змогли підступитись до розпеченого від вогню БТРа. 12 вересня пошуковці Місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») дістали з БТРа останки загиблих вояків, привезли до моргу дніпропетровської 4-ї міської лікарні.

Упізнаний за тестами ДНК. Але батьки відмовляються визнавати результати експертизи.

Похований у місті Дніпро на Краснопільському цвинтарі.