Євпак Юрій Володимирович

Євпак Юрій Володимирович
Дата та місце народження: 18 лютого 1977 р., с. Велика Горбаша, Житомирська область
Дата та місце смерті: 13 серпня 2014 (37 років) с. Степанівка, Донецька область
Звання: Сержант
Посада: Головний сержант
Обставини смерті: Зник безвісти в ніч на 13 серпня під час боїв у селі Степанівка (Шахтарський район) Донецької області. Знаходився у машині Ніва командира 30-ї окремої механізованої бригади разом з старшим солдатом Сахнюк Богданом Петровичем. Тіло загиблого знайдено пошуковцями Місії Евакуація-200 (Чорний тюльпан) на місці загибелі 7-го вересня 2014 р. Упізнаний за експертизою ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року в селі Велика Горбаша. Кілька років їздив до міста у спортивну школу на тренування у футбольну секцію. Після закінчення школи навчався у Головинському ПТУ, у 1995 році був призваний на військову службу. Після демобілізаціїпрацював у пенітенціарній системі, потім служив у військах спеціального призначення У 1998 році Юрій став на весільний рушник із коханою дівчиною Наталією.

У часі війни мобілізований в березні 2014-го — сержант, головний сержант розвідувальної роти підрозділу 30-ї ОМБр.

Загинув внаслідок артилерійського обстрілу поблизу села Степанівка (Шахтарський район). Їхав в автомобілі «Нива» разом з Богданом Сахнюком, після обстрілу вважався зниклим безвісти. Його тіло знайщли пощуковики 7 вересня; упізнаний за експертизою ДНК. У лютому 2015 року похований в селі Велика Горбаша.

Залишилася мама, дружина, донька Катруся 1999 та син Артем 2009 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 37.