Єсипок Андрій Анатолійович

Єсипок Андрій Анатолійович
Дата та місце народження: 4 січня 1994 р., с. Вільховець, Борщівський район, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (20 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня 2014 р. тіло Єсипка А.А. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний родичами.

Родина переїхала до Нового Бикова, рідного села Андрієвого батька, навесні 1995 року. В 2000 році пішов до першого класу місцевої школи, котру закінчив в 2011 році. Через рік, 2012-го, був призваний на військову службу, котру проходив в Житомирській області. Після служби вступив на навчання до академії МВС, звідти й потрапив у батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець», при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Київській області.

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з оточення поблизу Іловайська, на дорозі поміж селом Новокатеринівка та хутором Горбатенко. Андрій накрив своїм тілом гранату, котра впала до кузова автівки, врятувавши таким чином життя товаришів.

Похований в Новому Бикові.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 28.