Єпіфанов Сергій Петрович

Єпіфанов Сергій Петрович
Дата та місце народження: 22 січня 1983 р., с. Львівка, Черкаська область
Дата та місце смерті: 14 червня 2014 (31 рік) м. Маріуполь, Донецька область
Місце поховання: м. Золотоноша, Черкаська область
Звання: Старшина
Посада: Начальник майстерні з ремонту спеціальних засобів
Обставини смерті: Загинув 14 червня 2014 р. під час обстрілу колони автомобілів Державної прикордонної служби України в районі Пост-Мосту на околицях м. Маріуполь, Донецька область. Разом з Сергієм загинули майор Зайцев М. В., майор Вінніченко В. П., прапорщик Гречаний В. В. та співробітник Островський О. О., ще 7 отримали поранення.

[ред. | ред. код]

Сергій Єпіфанов народився 1983 року в селі Львівка Золотоніського району Черкаської області. У батьків був єдиним сином. 2000 року закінчив Скориківську загальноосвітню школу в сусідньому селі Скориківка.

Проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. Після звільнення в запас працював механізатором. Згодом вступив на службу за контрактом в Оршанський навчальний центр ДПСУ.

З 2011 року заочно навчався у Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту і здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання».

Старшина, начальник майстерні відділення забезпечення спеціальними засобами відділу інженерного та технічного забезпечення Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, в/ч 9930, селище Оршанець, Черкаська область.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України з весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на Сході України. У червні відбув на Схід для супроводження та заміни складу мото-маневреної групи. 13 червня 2014 року оршанські прикордонники прибули до розташування Бердянського прикордонного загону.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 4.