Єгоренко Володимир Володимирович

Єгоренко Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 19 травня 1966 р., м. Одеса
Дата та місце смерті: 29 березня 2017 (50 років) с. Троїцьке, Луганська область
Місце поховання: м. Одеса
Звання: Солдат
Посада: Водій-номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 29 березня 2017 р. внаслідок мінометного обстрілу близько 17:00 поблизу с. Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області.

Народився 1966 року в Одесі. Мешкав у районі Слобідка. Усе життя працював водієм. Любив співати, танцювати.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України влітку 2014 року був призваний на військову службу під час третьої хвилі мобілізації. У складі 6-го окремого мотопіхотного батальйону «Збруч» ніс службу на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. За півроку після демобілізації, у 2015 році, підписав контракт. Виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на сході України.

Солдат, водій-номер обслуги батальйону охорони (колишній 6-й ОМПБ «Збруч») 44-ї окремої артилерійської бригади, в/ч А3215, м. Тернопіль.

Загинув 29 березня 2017 року від мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання неподалік села Троїцьке Попаснянського району, — доставляючи боєприпаси та інженерне майно для обладнання інженерних позицій на автомобілі ГАЗ-66, потрапив під мінометний обстріл поблизу позиції. Внаслідок прямого влучення міни у вантажівку дістав численні уламкові та вогнепальні поранення, був доправлений до реанімації шпиталю, але врятувати життя військовослужбовця не вдалося, поранення виявились не сумісними з життям.

Він був у стані клінічної смерті. Одразу у реанімобілі була розпочата реанімація. Пацієнт був одразу ж переведений в палату інтенсивної терапії, де був заінтубований. На жаль, до бажаних результатів вони не привели.

— Лікар мобільного госпіталю Юрій Кацай.

Похований 3 квітня у м. Одеса, на Західному кладовищі.

По смерті залишилися дружина Ольга та двоє дітей, — син і донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 3, місце 32.