Ящук Павло Володимирович «Мисливець»

Ящук Павло Володимирович
Дата та місце народження: 11 жовтня 1966 р., м. Сортавала, Карельська республіка, РРФСР
Дата та місце смерті: 21 липня 2014 (47 років) смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 21 липня 2014 р. під час звільнення смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область. Разом з Павлом загинули солдат В. Муха, солдат Г. Тома, солдат М. Королько та солдат О. Михайлов.

Народився в сім'ї кадрового військового, батьки родом з Андріяшівки. Батько, Володимир Павлович — кадровий військовий, мати — Ольга Павлівна, — швея. Дитинство і юність пройшла в Бердичеві та у Андріяшівці. 1966 року сім'я переїжджає до Кандалакші Мурманської області, 1972-го — на військову службу до міста Ізяслава. Закінчив ЗОШ, Красноярське вище училище МВС СРСР. Служив в елітному спецпідрозділі МВС СРСР та Росії «Витязь», з 1988-го року — краповий берет. Брав участь у багатьох секретних операціях в гарячих точках. Нагороджений численними радянськими орденами й медалями, у «Витязі» відслужив 20 років. Повернувся до України. 2012 року зміг відвідати брата Валерія Володимировича — ученого-фізика, що працює та проживає у США.

Брав активну участь у подіях Революції Гідності, псевдо «Паша Московський». 14 квітня 2014 року документально зафіксував своє українське громадянство, змінивши з російського.

У часі війни — доброволець, командир взводу, 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар», псевдо «Мисливець».

Загинув 21 липня 2014-го, тоді ж поліг солдат Микола Королько — від влучення танкового снаряду при виконанні бойового завдання під Георгіївкою.

Без Павла лишились дружина, 9-річний син Павло.

25 липня 2014 року похований в селі Андріяшівка, Бердичівський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 1, місце 9.