Яровий Володимир Валентинович «Десант»

Яровий Володимир Валентинович
Дата та місце народження: 17 серпня 1975 р., м. Кам'янське, Дніпропетровська область
Посада: Бухгалтер
Обставини смерті: 24 серпня 2014 року перебував на блокпосту 39-го БтРО у с. Новодвірське, неподалік від Іловайська. Загинув на блокпосту під час наступу російських військ та загонів сепаратистів увечорі 24 серпня 2014 р. Був похований неподалік від блокпосту разом з В. Шевченко та Ю. Сагайдак. Ексгумований Місією Евакуація-200 (Чорний тюльпан) 11 червня 2015 р. Впізнаний за експертизою ДНК в серпні 2015 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1975 року в місті Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область).

Мобілізований у травні 2014-го, молодший сержант, бухгалтер 39-го батальйону територіальної оборони ЗС України «Дніпро-2».

23 серпня підрозділу стало відомо, що в їхньому напрямі з Росії рухається мотоколона, проте отримали наказ окопатися. 24 серпня загинув у бою на блокпосту № 4 поблизу села Новодвірське в районі міста Моспине — смт Новий Світ (Старобешівський район) під час наступу російських збройних формувань при боях за Іловайськ. Тоді ж полягли Юрій Сагайдак та Володимир Шевченко.

Був похований неподалік від блокпосту разом із Юрієм Сагайдаком і Володимиром Шевченком. Ексгумований місією «Ексгумація-200» («Чорний тюльпан») 11 червня 2015 року.

Водночас у ЗМІ повідомлялось, що Володимир Яровий разом із Володимиром Шевченком потрапив у полон. Перший час бійці виходили на зв'язок і розповідали про свій полон, потім зв'язок обірвався. Були вбиті у полоні.

Їх знайшли й переправили до Дніпропетровська українські волонтери. Тіла загиблих були без голів і в зимовому одязі. Ідентифіковані за експертизою ДНК у серпні 2015 року.

Похований у Дніпродзержинську 17 вересня 2015 року на кладовищі Курилівки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 8, місце 10.