Ярмолюк Олексій Вікторович

Ярмолюк Олексій Вікторович
Дата та місце народження: 18 лютого 1988 р., с. Боровичі, Маневицький район, Волинська область
Дата та місце смерті: 18 серпня 2015 (27 років) Помер від поранень
Місце поховання: с. Боровичі, Маневицький район, Волинська область
Посада: Сапер
Обставини смерті: 30 липня 2015 р. під Маріуполем поблизу смт Талаківка (Донецька область), на встановленій російськими бойовиками міні під час розмінування підірвалися двоє саперів. Дмитро Загородній втратив ноги, був прооперований, але наступного дня помер у лікарні міста Маріуполь. Олексій лікувався в Дніпропетровську та Києві, але помер 18 серпня 2015 р. у Київському військовому шпиталі.

[ред. | ред. код]

Народився 1988 року в селі Боровичі Волинської області, де закінчив середню школу. В юності захоплювався кінним спортом. Пройшов строкову службу в саперному взводі Президентського полку. Після демобілізації вступив на заочне навчання у Харківську академію внутрішніх справ. Працював дільничним інспектором міліції в Боровичах. Звільнився з міліції, поїхав на заробітки до Києва, працював будівельником, зустрів свою кохану і після повернення одружився.

4 лютого 2015 р. призваний за мобілізацією; старший солдат, служив у 184-му навчальному центрі, потім в 14-й бригаді, сапер.

30 липня 2015 р. під час розміновування ділянки під Маріуполем поблизу Талаківки підірвався разом з побратимом Дмитром Загороднім на встановленій російськими терористами міні. Олексій лікувався в Дніпропетровську та Києві, за 20 днів переніс більше 8 операцій. Під час вибуху нирки відмовило, постійний діаліз. Внаслідок травм переніс ампутацію лівої ноги. Численні осколкові ураження правої ноги та руки. Волонтери та небайдужі люди допомагали, постійно були потрібні донори крові. Помер рано вранці 18 серпня 2015 року у київському військовому шпиталі.

Похований в Боровичах.

Без Олексія лишилися дружина Тетяна, батьки, два брати та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 26.