Ярмолюк Олександр Петрович

Ярмолюк Олександр Петрович
Дата та місце народження: 3 липня 1982 р., м. Ковель, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (32 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Ковель, Волинська область
Звання: Сержант
Посада: Командир міномету
Обставини смерті: Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Ярмолюка О.П. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 3 липня 1982 року у Ковелі на Волині. По закінченні 11 класів ковельської середньої школи № 10 здобув професію столяра в ПТУ № 5. Працював у туристичній фірмі водієм.

З початком російської збройної агресії був мобілізований до лав Збройних сил України, служив на посаді командира мінометного розрахунку 51-ї механізованої бригади, в/ч А2331, м. Володимир-Волинський. Разом із підрозділом брав участь у боях в районі Іловайська.

29 серпня 2014 року загинув під час обстрілу українських військовиків, що виходили з оточення так званим «зеленим коридором» біля села Новокатеринівка Старобешівського району. Спочатку тіло Олександра Ярмолюка разом із тілами ще 87 невпізнаних полеглих українських солдатів 2 вересня 2014 року було вивезене з-під Іловайська до Запоріжжя, і ковельчанин ще тиждень вважався зниклим безвісти. Пізніше був упізнаний родичами й бойовими побратимами, та перевезений на рідну Волинь.

Удома залишилися дружина Юлія та двоє синів.

Похований 7 вересня 2014 року на кладовищі міста Ковеля.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 4, місце 33.