Якубовський Назар Олександрович «Назарчик»

Якубовський Назар Олександрович
Дата та місце народження: 20 грудня 1996 р., м. Хмельницький
Дата та місце смерті: 5 вересня 2014 (17 років) с. Цвітні Піски, Луганська область
Місце поховання: с. Шаровечка, Хмельницький район, Хмельницька область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 5 вересня 2014 р. близько 14.30 в бою з російськими диверсантами на перехресті дороги Н-21 біля Луганського гольфклубу в районі с. Цвітні Піски, Слов'яносербський район, Луганська область. Впізнаний за експертизою ДНК. Похований. Разом з Назаром загинули старший сержант О. Скиба, старший сержант В. Кумецький, старший солдат В. Шалатовський, солдат А. Юркевич, солдат О. Вишневський, солдат А. Атаманчук, солдат А. Богуш, солдат Ф. Коломієць, солдат Ю. Король, солдат О. Стулов, солдат С. Пархоменко, солдат Д. Рожков, солдат О. Білоус, солдат С. Грибков, солдат В. Сльота, солдат В. Якимчук.

У серпні 2014-го сказав мамі, що поїхав шукати роботу в Києві, сам вирушив на фронт, не був офіційно оформлений у батальйоні.

5 вересня 2014-го зник безвісти під час бою з російськими диверсантами, які напали на бійців 2-ї роти батальйону із засідки поблизу села Весела Гора. Бійці на двох машинах під'їхали до блокпоста — на ньому майорів український прапор. Командир групи вийшов з машини, терористи відкрили вогонь. Прострелено бензобак, одна з автівок вибухнула.

Був похований 1 жовтня в Старобільську як невідомий Герой. Імена загиблих айдарівців назвав їх бойовий товариш.

Упізнаний за експертизою ДНК у березні 2015 року, старобільські волонтери зібрали кошти на цинкову труну, щоб доставити Назара до Хмельницького. 25 березня 2015 року з Якубовським попрощались у Києві на Майдані Незалежності, 26 березня — в Хмельницькому.

Перепохований в селі Шаровечка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 10, місце 12.