Височин Вадим Едуардович

Височин Вадим Едуардович
Дата та місце народження: 9 червня 1992 р., м. Кіровоград
Дата та місце смерті: 20 травня 2015 (22 роки) с. Кам'янка, Волноваський район, Донецька область
Місце поховання: м. Кіровоград
Звання: Солдат
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Загинув 20 травня 2015 р. під час обстрілу з САУ російськими збройними формуванням поблизу с. Кам'янка у Донецькій області. Снаряд влучив у бліндаж, двох бійців викинуло з укриття вибуховою хвилею, а Вадим загинув.

[ред. | ред. код]

Закінчив школу, працював на приватному підприємстві. В армії не служив, але 2011 року пройшов медогляд і був зарахований у запас, отримавши звання солдата. 14 лютого 2015 року Вадима призвали на військову службу.

Старший стрілець, 20-й окремий мотопіхотний батальйон — 93-я механізована бригада.

20 травня 2015-го загинув під час обстрілу із САУ російськими збройними формуваннями поблизу села Кам'янка у Волноваському районі. Снаряд влучив у бліндаж, двох вояків викинуло з укриття вибуховою хвилею, Вадим загинув.

Похований 23 травня 2015-го в місті Кропивницький, Лелеківське кладовище. Без Вадима лишилася мама.

[ред. | ред. код]

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений

13 серпня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня. На честь Вадима Височина названо вулицю у місті Кропивницький (колишня назва — вулиця Індустріальна).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 6, місце 8.