Вовненко Богдан Володимирович «Варг»

Вовненко Богдан Володимирович
Дата та місце народження: 28 серпня 1975 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (39 років) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: Прах развіяно над Дніпром
Посада: Помічник гранатометника
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кузові вантажної машини ЗІЛ біля кабіни разом із Сократом у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільського. У правий бік машини влучив снаряд з протитанкового ракетного комплексу Фагот, ще один снаряд потрапив у двигун вантажівки. Загинув разом з Берегом, Утьосом, Черепом та Арсеналом. Впізнаний за експертизою ДНК серед тимчасово невідомих захисників України, похованих на Краснопільському кладовищі м. Дніпропетровська. 29 серпня, у річницю загибелі Богдана, у крематорії столичного Байкового кладовища відбулася церемонія громадянської панахиди за полеглим воїном. Наступного дня, відповідно до заповіту Богдана, його родичи та друзі розвіяли його прах над Дніпром з Пішохідного мосту.

До 1994 року навчався на факультеті інформатики та обчислювальної техніки в Київському політехнічному інституті. Працював на різних приватних підприємствах — системним адміністратором, менеджером. Одночасно з 2005-го керував власним інтернет-проектом по продажу запчастин до мотоциклів. Захоплювався рок-музикою, брав активну участь у неформальних рухах мотоциклістів та прихільників соціоники, вів авторський кулінарний інтернет-сайт «Шмакота!»

Брав активну участь у подіях Революції Гідності, висловлював патріотичну позицію у соціальних мережах. Після анексії Росією Криму уклав контракт, зарахований до батальйону спеціального призначення «Донбас», як псевдо узяв один із своїх інтернет-«ніків» — «Варг», помічник гранатометника.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 7, місце 22.