Вовк Богдан Ігорович

Вовк Богдан Ігорович
Дата та місце народження: 9 липня 1969 р., м. Дрогобич, Львівська область
Дата та місце смерті: 18 лютого 2015 (45 років) м. Дебальцеве, Донецька область
Місце поховання: м. Дрогобич, Львівська область
Посада: Технік роти
Обставини смерті: Зник безвісти 18 лютого 2015 р. під час відводу сил АТО з району Дебальцеве. Упізнаний серед загиблих в Харківському моргу. Похований.

[ред. | ред. код]

Богдан Вовк народився 9 липня 1969 р. в м. Дрогобичі.

Навчався в середній школі № 5 міста Дрогобича, потім у Бориславському СПТУ № 7 (зараз — Бориславський професійний ліцей), де здобув спеціальність слюсаря монтажника контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

У 1987—1989 роках служив у війську (Західна група військ, у Німеччині — танкові війська). Під час строкової служби нагороджений нагрудним значком «Відмінник РА». Командування військової частини офіційним листом подякувало батькам за виховання сина.

Після демобілізації працював електромонтером вуличного освітлення підприємства «Дрогобичсвітло».

У липні 2014-го мобілізований до лав Національної гвардії України; технік роти оперативного призначення на бронеавтомобілях, Харківська окрема бригада оперативного призначення.

14 лютого 2015-го підрозділ направлений до Дебальцевого для виконання завдання з відбиття наступу терористів. Пізно увечері проти 18 лютого під час відведення сил з району Дебальцевого група потрапила в засідку та була обстріляна зі стрілецької зброї й великокаліберної артилерії. Богдан Вовк зазнав численних осколкових поранень, від яких помер. Вважався зниклим безвісти.

Упізнаний серед загиблих у харківському морзі. Похований 4 березня 2015-го в місті Дрогобич.

Без Богдана лишилися мама, сестра, дружина, син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 1, місце 38.