Воробйов Владислав Валентинович

Воробйов Владислав Валентинович
Дата та місце народження: 14 листопада 1973 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 14 липня 2014 (40 років) м. Амвросіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Старшина
Посада: Головний сержант роти
Обставини смерті: Загинув 14 липня 2014 р. в результаті обстрілу терористами з РСЗВ Град позицій військових у районі міста Амвросіївка Донецької області. Разом з Владиславом загинули молодший лейтенант Ю. Бойчун, старшина О. Братко та солдат С. Павлуша.

[ред. | ред. код]

Народився 14 листопада 1973 року в Києві; закінчив середню школу. Проживав в Біла Церква. В 1990-х роках проходив строкову військову службу, потім — військову службу за контрактом у лавах Збройних силах України. В складі Миротворчих сил ООН брав участь у забезпеченні порядку і миру — у колишній Югославії. Події цієї війни наклали відбиток на здоров'ї Владислава, інвалідність 2-ї групи. Здійснював підприємницьку діяльність; організував бригаду, що займалася проектуванням та будівництвом фасадів.

Призваний за мобілізацією 19 березня 2014 року. Старшина, головний сержант роти, 72-а окрема механізована бригада. З 7 травня брав участь в антитерористичній операції.

14 липня 2014-го року терористи з РСЗВ «Град» обстріляли позиції військових під Амвросіївкою, старшина Воробйов загинув. Тоді ж полягли Бойчун Юрій Олександрович, Братко Олег Анатолійович та Павлуша Сергій Валерійович.

Похований на Лісовому кладовищі в Києві.

Без Владислава лишились батьки, дружина і троє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 39.