Волошин Ігор Анатолійович

Волошин Ігор Анатолійович
Дата та місце народження: 17 листопада 1985 р., м. Рівне, Рівненська область
Дата та місце смерті: 21 липня 2014 (28 років) сел. Кам'янка, Донецька область
Місце поховання: м. Рівне, Рівненська область
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: 21 липня 2014 р. о 19.40 неподалік селища Кам'янка Донецької області на блокпост сил АТО заїхав мікроавтобус, начинений вибухівкою, який підірвався. Внаслідок вибуху загинуло п'ять військових - Ігор, старший сержант Ю. Крівсун, старший солдат О. Загородній, старший сержант К. Буша та солдат О. Калаянов.

[ред. | ред. код]

Ігор Волошин народився в обласному центрі Рівне, був єдиною дитиною в сім'ї. Навчався у рівненській школі «Центр Надії». Ще у шкільні роки побував у Німеччині, Болгарії, Франції, жив у французькій сім'ї за програмою обміну. Закінчив Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж за спеціальністю «банківська справа» з відзнакою. Працював в Укрексімбанку та навчався на економічному факультеті Національного університету водного господарства та природокористування. Під час Майдану 2004 року разом з іншими студентами на кілька днів їздив у Київ, де брав участь в акціях протесту. 2005 року був призваний на строкову службу, яку проходив в Рівному у військовій частині СБУ. В подальшому повернувся до роботи у банку на посаді менеджера-економіста.

З початком російської збройної агресії Ігор одразу пішов у військкомат, але його призов двічі відкладали. Він звернувся до батальйону тероборони, що формувався у Дніпропетровську, і 16 травня 2014 у добровільному порядку був мобілізований Красногвардійсько-Кіровським ОРВК м. Дніпропетровськ.

Кулеметник 39-го батальйону територіальної оборони «Дніпро-2».

21 липня 2014 року о 19:40 неподалік селища Кам'янка на блокпост українських сил АТО заїхав мікроавтобус, начинений вибухівкою, та підірвався. Загинуло п'ять військовиків: старші сержанти Ігор Волошин і Костянтин Буша, старші солдати Олександр Загородній і Юрій Кривсун, солдат Олександр Калаянов.

Ігор Волошин похований 26 липня 2014-го у Рівному на кладовищі «Нове» поряд із героями Небесної сотні. Вдома залишились батько Анатолій Андрійович, мати Наталія Олексіївна та наречена.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 10, місце 35.