Волосевич Євген Вікторович

Волосевич Євген Вікторович
Дата та місце народження: 25 червня 1986 р., с. Кропивня, Житомирська область
Дата та місце смерті: 12 серпня 2014 (28 років) с. Мала Шишівка, Донецька область
Місце поховання: с. Кропивня, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув 12 серпня 2014 р. під час руху колони техніки бригади із с. Велика Шишівка (Шахтарський район) до с. Мала Шишівка (Амвросіївський район) Донецької області внаслідок обстрілу. Опізнаний за тестами ДНК. Похований 18 лютого 2016 р.

[ред. | ред. код]

Народився 1986 року в селі Кропивня (Коростишівський район, Житомирська область). Закінчив Кропивнянську ЗОШ. Працював в цеху по обробці граніту (одне з підприємств Коростишівського району).

У часі війни мобілізований навесні 2014-го — військовослужбовець 30-ї ОМБр, водій. З літа 2014 року брав участь у боях на сході України — зокрема під Савур-Могилою. Проходив службу в першій бригадно-тактичній групі, у складі підрозділу потрапив у оточення під Степанівкою. Вночі проти 13 серпня командування ухвалило рішення виходити з оточення, у колоні було три машини з 13 військовиками, Євген вів першу.

Останній раз виходив на зв'язок 12 серпня о 23:00. Колона техніки рухалася із села Велика Шишівка (Шахтарський район) до Малої Шишівки (Амвросіївський район). Автомобіль «Фольксваген», у якому їхав військовик з ще трьома вояками, потрапив під обстріл російських «Градів». Три військовики зазнали поранень, трьох полонили, двоє вважалися зниклими безвісти — свідчив майор Рой Олег Борисович.

Перебував в списку зниклих безвісти. Ідентифікований серед загиблих. Похованний у селі Кропивня 18 лютого 2016 року.

Без Євгена лишились батьки, брат, дружина, маленька донька, яка народилася за кілька тижнів після зникнення Євгена.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 3, місце 37.