Волков Юрій Васильович

Волков Юрій Васильович
Дата та місце народження: 24 червня 1989 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область
Дата та місце смерті: 29 жовтня 2016 (27 років) Помер від поранень
Звання: Солдат
Посада: Майстер-номер обслуги
Обставини смерті: 28 жовтня 2016 р. був важко поранений в результаті мінометного обстрілу села Широкине (Волноваський район Донецька область), помер від множинних осколкових поранень в лікарні Маріуполя 29 жовтня 2016 р. Разом з Юрієм загинув солдат Р. Бабівський.

Народився 1989 року а місті Новоград-Волинський (Житомирська область). В родині було п'ятеро дітей, батько помер, з 1992 року Юрій лишився без батьківської опіки; його та ще двох його братів розкидали по дитячих будинках. Коли його вирішили знайти, то довго не могли цього зробити — виявили Юру в дитбудинку у Денишах під Житомиром.

Після випуску з інтернату закінчив ВПУ за спеціальністю електрик. Переїхав жити до матері у село Романівка. Підробляв в Овручі у столярному цеху, різноробом на будівництвах. Понад рік працював охоронцем — у ТРЦ «Блокбастер» у Києві. 2015 року мати Юрія загинула в ДТП; незабаром померла нерідна бабуся, з якою він жив.

У квітні 2016 року підписав контракт на військову службу; солдат 54-го окремого розвідувального батальйону, майстер-номер обслуги.

28 жовтня 2016-го був важко поранений в часі мінометного обстрілу села Широкине (Волноваський район). Помер 29 жовтня від множинних осколкових поранень лівої частини тіла та шоку в лікарні Маріуполя. Разом з Юрієм загинув солдат Руслан Бабівський.

Прощання з воїнами пройшло в будинку офіцерів міста Новоград-Волинський, поховали на Алеї Слави Центрального кладовища.

Без Юрія лишилися цивільна дружина на 9 місяці вагітності, брати та сестри.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 7.