Волков Руслан Михайлович

Волков Руслан Михайлович
Дата та місце народження: 4 січня 2000 р., м. Ананьїв, Одеська область
Дата та місце смерті: 7 вересня 2020 (20 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Ананьїв, Одеська область
Звання: Матрос
Посада: Вогнеметник
Обставини смерті: Помер 7 вересня 2020 р. в лікарні м. Торецьк від важких обширних опіків, які отримав напередодні районі смт Новгородське (Торецька міська рада, Донецька область) під час виїзду на гасіння польової пожежі: автомобільна розливна станція АРС-14, в якій перебувало двоє військовослужбовців, підірвалася на невідомому вибуховому пристрої.

[ред. | ред. код]

Закінчив 9 класів НВК у рідному місті, після чого три роки провчився у місцевому аграрному ліцеї. Після завершення строкової служби працював у комунальному підприємстві Ананьєва. Походить з бідної родини: батько працює водієм, мати — двірником, тож забезпечити здобуття вищої освіти синові не змогли.

Учасник Операції об'єднаних сил у Донецькій та Луганській областях з 16 червня 2020 року. Контракт із Збройними силами підписав навесні 2020 року.

6 вересня 2020 року, рухаючись з авторозливною станцією АРС-14 до місця гасіння пожежі, неподалік смт Новгородське Бахмутського району Донецької області, отримав численні опіки внаслідок підриву автомобіля на невстановленому вибуховому пристрої. Помер 7 вересня у шпиталі м. Торецьк.

Похований 10 вересня 2020 року в Ананьєві, на цвинтарі ім. Шостої сотні. Залишились батьки та брат, також учасник російсько-української війни.