Вітишин Іван Васильович «Тесть»

Вітишин Іван Васильович
Дата та місце народження: 14 вересня 1976 р., с. Велика Лука, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 20 січня 2015 (38 років) Донецький аеропорт
Посада: Стрілець
Обставини смерті: 20 січня 2015 року під час оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк», Іван Вітишин опинився під завалами, внаслідок підриву російсько-терористичним угрупованням другого поверху будівлі нового терміналу аеропорту.

Іван Васильович Вітишин народився 14 вересня 1976 року в селі Велика Лука Тернопільського району Тернопільської області. Виростав у Великій Березовиці Тернопільського району. Навчався (1–8 класи) в Тернопільській загальноосвітній школі № 8. Закінчив Тернопільське вище професійне училище № 4 імені Михайла Паращука, за фахом столяр-тесля. Після закінчення училища служив у спецназі в Криму.

Поранений орієнтовно 19 січня 2015 у новому терміналі аеропорту Донецька, помер 20 січня (в ніч на 21-е). Вже відходячи у кращий світ, тримав у руках іконку та фотографію дітей.

Рідні Івана впізнали його на фото загиблих у терміналі українських героїв, які оприлюднили російські бойовики 22 січня.
Поховання Івана Вітишина Могила Івана Вітишина у Великій Луці Пам'ятна таблиця на будинку, де жив Іван Вітишин у смт Великій Березовиці

Прощальна літургія відбулася 19 лютого 2015 року в смт Велика Березовиця, поховали Івана Вітишина на кладовищі в рідній Великій Луці.

Залишилися мати і троє доньок — Софія, Олександра, Марія, колишня дружина. 

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 3, місце 33.