Вискребець Андрій Вікторович

Вискребець Андрій Вікторович
Дата та місце народження: 28 квітня 1982 р., м. Запоріжжя
Дата та місце смерті: 27 серпня 2021 (39 років) с. Славне, Донецька область
Місце поховання: м. Запоріжжя
Посада: Оператор протитанкового взводу вогневої підтримки
Обставини смерті: Загинув 27 серпня 2021 р. від кулі ворожого снайпера при виконанні бойового завдання в районі с. Славне Донецької області, отримавши вогнепальне кульове наскрізне поранення в області тазу.

Народився 28 квітня 1982 року в Запоріжжі. Закінчив місцевий будівельний технікум і працював за фахом, аж доки почалася російська агресія на сході.

У березні 2015 року його мобілізували. Тоді Андрій потрапив у 26-ту артбригаду, з якою виконував бойові завдання на передовій (зокрема біля Пісок). А після закінчення терміну мобілізації вирішив залишитися у війську й уклав трирічний контракт з ЗСУ. Відвоювавши три роки у складі 55-ї артбригади «Запорізька Січ» (старший навідник), Андрій продовжив контракт, на цей раз перейшов до 74-го окремого розвідувального батальйону. Старший солдат, оператор протитанкового взводу вогневої підтримки.

Загинув 27 серпня 2021 року від кулі ворожого снайпера при виконанні бойового завдання в районі с. Славне Донецької області, отримавши вогнепальне кульове наскрізне поранення в області тазу.

Похований в Запоріжжі, Леваневське кладовище. Залишились сестра, дружина, син та донька.