Вільковський Володимир Вікторович

Вільковський Володимир Вікторович
Дата та місце народження: 20 липня 1983 р., м. Кобеляки, Полтавська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (31 рік) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Самарщина, Кобеляцький район, Полтавська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня тіло Вільковського В.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Ідентифікований за експертизою ДНК.

Народився 1983 року в місті Кобеляки (Полтавська область). 1989 року розпочав навчання в одній із ЗОШ міста Кобеляки, згодом родина переїхала в село Самарщина; середню освіту здобув у Іванівській ЗОШ. Закінчив Кобеляцьке СПТУ № 43, здобув спеціальність тракториста-машиніста. 2003 призваний до лав ЗСУ, по закінченню служби повернувся до Самарщини, працював трактористом у ПСП «Колос».

Призваний за мобілізацією 2 квітня 2014 року, стрілець-помічник гранатометника 93-ї окремої механізованої бригади.

Загинув під Іловайськом під час обстрілу з РСЗВ «Град», зв'язок з Володимиром обірвався 28 серпня. 2 вересня його тіло разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу.

Упізнаний за експертизою ДНК серед похованих під Запоріжжям невідомих Героїв. 7 квітня 2015 року перепохований у селі Самарщина. В останню дорогу Володимира прощали усім селом.

Без сина лишились батько Віктор Вільковський і мама Тамара Твердохліб.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 5, місце 36.