Віхтюк Іван Васильович

Віхтюк Іван Васильович
Дата та місце народження: 4 грудня 1979 р., с. Юрченки, Летичівський район, Хмельницька область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2015 (35 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Хмельницький
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Помер 29 серпня 2015 р. від осколкових поранень та сильних опіків отриманих напередодні внаслідок танкового обстрілу біля села Гранітне (Волноваський район) Донецької області. Під час обстрілу загинув прапорщик В. Олійник.

Народився 4 грудня 1979 року в селі Юрченки Летичівського району.

Навчався до 9 класу в Юрченківській школі, 10-11 класи закінчував у Летичівській школі №2. Закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію (нині Подільський державний аграрно-технічний університет). За фахом – зоотехнік. Під час навчання здобув на військовій кафедрі звання офіцера запасу.

Трудову діяльність розпочав у селі Голосків Летичівського району, де працював зоотехніком. Там зустрів свою долю й одружився. Молодята жили у місті Хмельницькому. Іван працював на фірмі "Голосієво" менеджером з продажу товару.

У серпні 2014 року був призваний до лав Збройних сил України. Після навчання в місті Яворів Львівської області був направлений до Білоцерківської частини, а звідти майже одразу, направлений в зону АТО. Своїм рідним і дружині Іван не говорив, де знаходиться насправді. Дружина здогадалася про це, коли під час телефонної розмови було чути постріли. На її пряме питання: "Стріляє БТР чи танк?", чоловік відповів "Танк!".

Капітан, командир інженерно-саперного взводу 72-ї окремої механізованої бригади.

Помер 29 серпня 2015 року від осколкових поранень та сильних опіків, отриманих напередодні внаслідок обстрілу з танку біля села Гранітне (Волноваський район) Донецької області. Під час того обстрілу загинув прапорщик Віталій Олійник.

Залишилися дружина та двоє дітей, 10 річний син і 4-річна донька.

Похований в м. Хмельницький, кладовище Ракове, Алея Слави.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 42.