Вернигора Вадим Васильович

Вернигора Вадим Васильович
Дата та місце народження: 4 листопада 1987 р., с. Дорофіївка, Підволочиський район, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 1 лютого 2015 (27 років) с. Червоний Чабан, Каланчацький район, Херсонська область
Місце поховання: с. Дорофіївка, Підволочиський район, Тернопільська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 1 лютого 2015 р. під час пожежі та вибуху складу боєприпасів у польовому таборі ЗСУ поблизу села Червоний Чабан (Херсонська область) на адміністративному кордоні з окупованим російськими військами Кримом. Разом з Вадимом загинули молодший сержант Ю. Наливайчук, сержант Р. Чухась, солдат Н. Сикліцкий, солдат П. Римар та солдат Н. Кулинець.

Вадим Вернигора народився 4 лютого 1987 року в селі Дорофіївці Підволочиського району Тернопільської області.

Батько помер, коли Вадим був маленьким, виховувала мама. Закінчив Волочиську ЗОШ № 1, інститут, одружився, працював на машинобудівному заводі «Мотор Січ».

Ще навесні 2014-го записався добровольцем, з липня ніс службу на блокпостах при в'їзді у Крим. Військовик 6-го окремого мотопіхотного батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади. Уночі на 1 лютого 2015 року на адміністративному кордоні з окупованим російськими військами Кримом в польовому таборі ЗСУ біля села Преображенка сталася пожежа та вибух складу набоїв. Уламками зруйнованої будівлі завалило військові намети, що знаходилися на території старої ферми, загинуло 6 вояків, серед них і Вадим Вернигора.

Без Вадима лишились молода дружина та двомісячна донечка.

Похований у рідному селі Дорофіївці.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 4, місце 10.