Веремеєнко Олександр Юрійович «Фартовий»

Веремеєнко Олександр Юрійович
Дата та місце народження: 16 липня 1996 р., с. Новоселівка, Луганська область
Дата та місце смерті: 6 березня 2017 (20 років) с. Водяне, Донецька область
Місце поховання: с. Чмирівка, Старобільський район, Луганська область
Звання: Матрос
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 6 березня 2017 р. від кульового поранення близько 13:00 в ході тригодинного бою поблизу с. Водяне (Волноваський район) Донецької області.

Народився 1996 року в селі Новоселівка на Луганщині. В дитинстві втратив батька. У 2013 році закінчив загальноосвітню школу-інтернат міста Сєвєродонецьк. Займався спортом. 2015 закінчив Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей (Сєвєродонецьке ВПУ № 98) за спеціальністю «гіпсокартонник-електромонтажник». Заочно навчався у Рубіжанському технікумі за фахом електрогазозварювальника.

29 липня 2016 року підписав контракт на військову службу на три роки.

Матрос, гранатометник 2-го відділення 3-го взводу 1-ї роти 1-го батальйону 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗС України. З 15 жовтня 2016 виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, Оперативно-тактичне угруповання «Маріуполь».

6 березня 2017 року загинув від кульового поранення, якого зазнав близько 13:00 в ході тригодинного бою поблизу с. Водяне, на Маріупольському напрямку. Про смерть Сашка розповів його бойовий товариш «Стаф»: «Нас почали обстрілювати жорстко, і він говорить, „Стаф, давай закинемо щось їм!“. Я говорю: „Ну давай. Термобар закинемо!“ І тільки він вийшов з бліндажа і все, останні йоги слова „по мені влучили“ і впав».

Похований 8 березня на військовому кладовищі в с. Чмирівка біля Старобільська.

Мати померла у 2017 році. Залишилися двоє братів і тітка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 10, місце 13.