Ведешин Андрій Олександрович «Бармен»

Ведешин Андрій Олександрович
Дата та місце народження: 4 лютого 1986 р., с. Кинашів, Тульчинський район, Вінницька область
Дата та місце смерті: 10 березня 2020 (34 роки) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: с. Кинашів, Тульчинський район, Вінницька область
Посада: Розвідник-радіотелефоніст
Обставини смерті: Загинув 10 березня 2020 р. близько 9.30 ранку внаслідок влучання ворожої протитанкової керованої ракети в районі с. Піски (околиці Донецького аеропорту) у військову автівку ГАЗ-66, яка перевозила бійців, що повертались із бойового чергування. Разом з Андрієм загинув молодший сержант В. Солтис, ще семеро бійців отримали поранення.

[ред. | ред. код]

Народився 1986 року в селі Кинашів (Тульчинський район, Вінницька область). Навчався в Тульчинській ЗОШ № 1 та в подальшому отримав вищу юридичну освіту, закінчивши навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Тривалий час працював слідчим та дільничним інспектором поліції в Тульчинському районному відділі поліції, охороняючи спокій містян та рідного села.

У травні 2017 року вступив на військову службу за контрактом; молодший сержант, військовослужбовець 131-го окремого розвідувального батальйону.

10 березня 2020 року вранці, за декілька днів до повернення із зони АТО, помер під час медичної евакуації — від важких поранень внаслідок обстрілу вантажівки ГАЗ-66 з ПТРК поблизу селища Піски (Ясинуватський район). Відбулося влучання протитанкової керованої ракети терористів. Віктор Солтис помер відразу, ще сім військовиків зазнали поранень різного ступеня важкості (в тому числі Василь Іщенко), іще один — бойового травмування.

Похований 14 березня 2020-го в села Кинашів. 12-14 березня в Тульчинському районі оголошено днями жалоби.

Без Андрія лишились мама, старший брат, дружина і донька 2012 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 8, місце 15.