Василенко Святослав Вікторович

Василенко Святослав Вікторович
Дата та місце народження: 20 квітня 1982 р., м. Донецьк
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (32 роки) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: м. Київ
Посада: Заступник начальника вузла з виховної роботи
Обставини смерті: Зник безвісти 9 лютого 2015 р. коли виїхавши на УАЗі в Дебальцеве попав під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині дебальцівського виступу на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область). В УАЗі також знаходились полковник С. Циганок (загинув), молодший сержант А. Макаренко (загинув), підполковник А. Музика (загинув) та полковник І. Павлов (загинув). Впізнаний серед загиблих. Похований.

1997 року розпочав військову службу, закінчив у 2000 році Донецький ліцей з посиленою фізичною підготовкою, 2004-го — Полтавський військовий інститут зв'язку. Служив у збройних силах від командира взводу. З 2012 року — майор, заступник начальника вузла з виховної роботи, 330-й центральний вузол фельд'єгерсько-поштового зв'язку ГШ ЗСУ.

9 лютого 2015 року вояки їхали на вантажівці «ЗІЛ» та штабному "УАЗ"і з надписом «Укроп» із міста Артемівськ до Дебальцевого та потрапили під обстріл поблизу села Логвинове — у верхній частині «дебальцівського виступу». Дещо пізніше автівки було знайдено, а про військовиків не було відомостей. Тоді ж в "ЗІЛ"і загинули майор Олексій Гуртов, старший лейтенант Василь Білак, сержант Роман Чорнобай, солдат Роман Совлич, в "УАЗ"і — полковники Ігор Павлов, Артур Музика та Сергій Циганок, молодший сержант Антон Макаренко.

Могила Святослава Василенка

Вважався зниклим безвісти, впізнаний серед загиблих. Похований на Берковецькому кладовищі.

Без Святослава лишилися дружина, син і донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 19.