Ващук Ігор Олександрович

Ващук Ігор Олександрович
Дата та місце народження: 19 червня 1994 р., м. Овруч, Житомирська область
Дата та місце смерті: 26 червня 2014 (20 років) сел. Мирне, Донецька область
Місце поховання: с. Велика Хайча, Овруцький район, Житомирська область
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 26 червня 2014 р. під час масованого (із застосуванням танків і мінометів) штурму бойовиками блокпоста № 1 під Слов'янськом (в районі селища Мирне). Разом з Ігорем загинули старший солдат М. Добрянський, сержант А. Коган, а також резервіст 2-го резервного батальйону Національної гвардії України солдат резерву А. Гулик.

[ред. | ред. код]

Народився 1994 року в місті Овруч на Житомирщині. 2009 року закінчив 9 класів загальноосвітньої школи № 4 Овруча, 2013 — Малинський лісотехнічний коледж у м. Малин.

З літа 2013 проходив військову службу за контрактом у десантних військах.

Солдат, навідник аеромобільно-десантного взводу 1-ї аеромобільно-десантної роти 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, в/ч А0281, м. Житомир.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України з березня 2014 ніс службу на блокпостах у Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованим російськими військами Кримом. З квітня 2014 виконував завдання на території проведення антитерористичної операції на сході України, зокрема, в районі Слов'янська. З травня по червень перебував на горі Карачун, а з початку червня, у складі ротно-тактичної групи 95-ї бригади, — на блокпосту № 1.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 19.