Ушаков Павло Геннадійович

Ушаков Павло Геннадійович
Дата та місце народження: 10 жовтня 1989 р., м. Запоріжжя
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (24 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Богатирівка, Вільнянський район, Запорізька область
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Ушакова П.Г. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Закінчив Люцернянську ЗОШ, запорізьке ВПУ № 23 — 2008-го, електрогазозварник; пройшов строкову службу у лавах ЗСУ. Працював у Державній організації «Зірка», охоронник, пожежний ІІ-го класу.

В часі війни з квітня 2014-го — доброволець, старший солдат, номер обслуги зенітного артилерійського взводу, 93-тя бригада. З 19 серпня перебував в зоні бойових дій.

Загинув внаслідок обстрілу українських військ поблизу Іловайська під час виходу з оточення на дорозі біля села Новокатеринівка — розтрощення нижніх кінцівок.

2 вересня 2014-го тіло Павла Ушакова разом з тілами 87-ми інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. Упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Похований 7 вересня 2014-го в селі Богатирівка, Вільнянський район.

Без сина лишились батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 30.