Ушаков Едуард Анатолійович «Кейн»

Ушаков Едуард Анатолійович
Дата та місце народження: 13 грудня 1990 р., с. Новопокровка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (23 роки) с. Червоносільське, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у білій ГАЗЕЛі у складі автоколони батальйону Донбас по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. По ГАЗЕЛі було здійснено постріл з гранатомету, після чого вона миттєво спалахнула. 3-го вересня тіло Кейна разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16-го жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

[ред. | ред. код]

Доброволець, старший стрілець (3-й взвод 2-ї роти, 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас»), псевдо «Кейн».

Зазнав серйозного поранення, ранком 29-го серпня 2014-го під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла їхав у білій «ГАЗЕЛі» в складі автоколони батальйону «Донбас». По дорозі з села Многопілля до Червоносільського автівку обстріляли терористи з гранатомета, вона миттєво спалахнула. Тоді ж загинув Олександр Мочалов.

3 вересня тіло Едуарда разом з тілами 96 інших загиблих привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська, як невпізнаний захисник України. Ідентифікований за тестами ДНК, визнаний загиблим.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 9, місце 18.