Упоров Ігор Романович

Упоров Ігор Романович
Дата та місце народження: 30 серпня 1984 р., м. Володимир , Волинська область
Дата та місце смерті: 28 червня 2014 (29 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Володимир , Волинська область
Посада: Командир бойової машини-командир відділення
Обставини смерті: 28 червня 2014 р. під час мінометного обстрілу біля с. Макарове Луганській області був поранений осколком у живіт, помер від втрати крові у вертольоті при транспортуванні до шпиталю.

Народився 30 серпня 1984 року в селі Залужне Локачинського району на Волині. Закінчив Замличівську загальноосвітню школу у сусідньому селі Замличі. Опісля навчався в ПТУ №3 м. Сокаля (на даний час — Сокальський професійний ліцей за професією “Кухар, бармен”.

Свого часу проходив службу у складі миротворчого контингенту в Косові. Мешкав із сім'єю у місті Володимирі-Волинському.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України мобілізований на початку квітня 2014 року.

Старший солдат, командир бойової машини — командир відділення 51-ї окремої механізованої бригади, в/ч А2331, м. Володимир-Волинський.

28 червня під час бою поблизу села Макарове Станично-Луганського району перебував на БМП-2. В результаті обстрілу російськими терористами дістав поранення у живіт осколком, що рикошетом влучив під бронежилет, помер від втрати крові у вертольоті під час транспортування до шпиталю. Загинув герой під час оголошеного на фронті перемир'я, за кілька діб до народження своєї другої доньки.

Похований 2 липня на Федорівському кладовищі міста Володимир-Волинський, в місті було оголошено жалобу.

Залишились мати Тамара Полатівна у Луцьку, молодша сестра Мирослава, дружина Надія, старша 5-річна донька Юлія та новонароджена донька Віолетта, яку загиблий батько уже не побачив, — вона народилася в ніч після поховання. У жовтні 2015-го сім'я загиблого волинянина отримала квартиру у Володимирі-Волинському.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 15.