Тищенко Андрій Іванович «Тихий»

Тищенко Андрій Іванович
Дата та місце народження: 10 липня 1976 р., м. Улан-Уде, РРФСР
Дата та місце смерті: 28 серпня 2014 (38 років) смт Комісарівка, Перевальський район, Луганська область
Місце поховання: смт Десна, Козелецький район, Чернігівська область
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 28 серпня 2014 р., коли зведена група військовослужбовців Національної гвардії та Збройних сил України на двох бронетранспортерах ЗСУ, що вирушила на допомогу силам АТО, потрапила у ворожу засідку у районі селища Комісарівки. У запеклому бою разом із Андрієм загинули солдат резерву Олег Дога та молодший сержант резерву Микола Матвієнко, із понад 20 поранених гвардійців того ж дня помер старший солдат резерву Олексій Курмашев, 3 вересня у харківському військовому госпіталі помер прапорщик резерву Федір Ухарський.

Тищенко Андрій Іванович народився 10 липня 1976 року на Улан-Уде, що в Бурятії в сім'ї етнічних українців. Потім родина перебралася в Україну, а Андрій із дружиною та сином замешкав у військовому містечку Десна. Деякий час після проходження строкової військової служби служив за контрактом у 169-му навчальному центрі.

Навесні 2014 року зголосився добровольцем, стрілець, солдат резерву батальйону імені Кульчицького. Загинув Андрій Тищенко 28 серпня 2014 року в районі міста Дебальцеве Донецької області. Колона підрозділів Національної гвардії та Збройних сил України, що рухалась на допомогу українським силам за маршрутом Дебальцеве — Комісаровка, і потрапила у засідку. 4 солдати батальйону імені Кульчицького загинули, 19 — було поранено.

Похований в смт. Десна.

Без Андрія лишились дружина та син 2007 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 17.