Турков Ігор Леонідович «Партизан»

Турков Ігор Леонідович
Дата та місце народження: 7 лютого 1966 р., м. Новополоцьк, Вітебська область, Білорусь
Дата та місце смерті: 12 лютого 2015 (49 років) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: Загинув 12 лютого 2015 р. під час проведення зачистки територій від залишків незаконних збройних формувань в селі Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве — Артемівськ (Донецька область). В цьому бою також загинули: сержант В. Панчук, солдат Р. Мельничук, солдат А. Камінський, солдат В. Самоленко та сержант А. Поліщук, бійці 30 ОМБр: солдат А. Браух, старший солдат М. Сущук, молодший сержант В. Шульга та боєць 79 ОАМБр: старший прапорщик В. Суслик. Упізнаний по фото загиблих, яких привезли до моргу Донецька. У липні 2017 р. волонтери гуманітарної місії Евакуація-200 доставили останки до м. Дніпро, ідентифікований за експертизою ДНК. 7 жовтня 2017 р. похований.

Загинув 12 лютого 2015 року. Того дня бійці батальйону зайшли в село Логвинове — розташоване на трасі Дебальцеве — Артемівськ для проведення «зачистки» територій від залишків незаконних збройних формувань та виявили в лісосмузі танки противника. Внаслідок штурму в село по центру вдалося увійти лише 2 ротам 30-ї бригади, бійці якої взялися встановлювати контроль над Логвиновим, зазнаючи втрат. Контроль над Логвиновим встановити не вдалося — дії військовиків були скуті ударами ворожої артилерії, підрозділ десантників 79-ї бригади (мав синхронно увійти в село з флангу) потрапив під танковий обстріл; загін же 24-ї бригади взагалі не дістався Логвинового. В цьому бою також загинули: Андрій Браух, Андрій Камінський, Роман Мельничук, Володимир Панчук, Анатолій Поліщук, Володимир Самоленко, Володимир Суслик, Микола Сущук, Володимир Шульга.

У липні 2017 року волонтери гуманітарної місії «Евакуація-200» доставили останки до м. Дніпро, ідентифікований за експертизою ДНК.

Похований 7 жовтня 2017 року в місті Дніпро на Краснопільському цвинтарі.

Залишилися мати, двоє старших братів, дружина та троє дітей: дві доньки і неповнолітній син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 20.