Турчин Володимир Богданович

Турчин Володимир Богданович
Дата та місце народження: 12 травня 1990 р., м. Жовква, Львівська область
Дата та місце смерті: 12 липня 2017 (27 років) с. Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Жовква, Львівська область
Звання: Сержант
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 12 липня 2017 р. внаслідок обстрілу в районі Зайцевого, близько 5:10, під час зміни вогневої позиції та переміщення в укриття.

[ред. | ред. код]

Народився 1990 року у місті Жовква на Львівщині. 2007 року закінчив Жовківську загальноосвітню школу № 1. Після проходження строкової армійської служби здобув професію будівельника, працював за фахом.

Від початку російської збройної агресії проти України з 18 березня 2014 року проходив службу за мобілізацією у Жовківському районному військовому комісаріаті, 31 травня 2015-го підписав контракт, начальник служби захисту інформації. У 2017 році пройшов підготовку на полігоні та вирушив у Донецьку область, де останні півроку виконував завдання на території проведення антитерористичної операції, на Горлівському напрямку.

Сержант, номер обслуги 2-го гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 2-го гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, військова частина А1556, м. Мукачево.

Вранці 12 липня 2017 року російсько-терористичні збройні формування здійснили обстріл позицій бригади в районі смт Зайцеве, з озброєння БМП-1 та стрілецької зброї. Близько 5:10, під час зміни вогневої позиції та переміщення в укриття, сержант Турчин дістав численні осколкові поранення, був доставлений до 65-го мобільного шпиталю у Центральну районну лікарню м. Бахмут. Лікарі тричі запускали серце, але поранення виявились несумісними з життям. Помер о 8:30 на операційному столі.

Похований 15 липня на міському кладовищі Жовкви, на Алеї почесних поховань.

Залишилась мати, Оксана Богданівна Турчина, та наречена, — на початок серпня було заплановане весілля.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 2, місце 3.